Dotacje

Chciałbyś pozyskać środki na założenie lub rozwój Twojej działalności? Obawiasz się zaciągania kosztownego kredytu? A czy rozważyłeś podjęcie starań o dofinansowanie ze środków publicznych? W ramach naszej działalności oferujemy Ci pomoc w pozyskaniu środków w ramach dotacji ze środków z Unii Europejskiej lub z Urzędu Pracy. Dla naszych klientów pozyskaliśmy już setki tysięcy złotych!

Dotacje dla przedsiębiorstw
W ramach dotacji unijnych możesz pozyskać środki na założenie i rozwój działalności. W szczególności możesz pozyskać środki na nowy sprzęt, infrastrukturę IT, przedsięwzięcia innowacyjne, badania i rozwój, wynagrodzenia pracowników i wiele innych obszarów Twojej działalności. Dzięki środkom unijnym możesz zmodernizować swoją działalność i zyskać przewagę nad konkurencją!

Jeśli chciałbyś pozyskać środki w ramach dotacji unijnych, to jesteśmy dla Ciebie najlepszym partnerem. W ramach współpracy oferujemy Ci:

  • bezpłatne konsultacje, w ramach których opowiesz nam o potrzebach Twojego przedsiębiorstwa,
  • bezpłatne poszukiwanie odpowiedniego programu dotacyjnego - jeśli masz szanse na dofinansowanie, pozwolimy Ci ją wykorzystać w maksymalnym zakresie,
  • przygotowanie wniosku o dofinansowanie oraz pozostałych wymaganych dokumentów,
  • kadrowo-księgowe rozliczenie dotacji,
  • bieżącą asystę i doradztwo.

Skoncentruj się na swojej działalności i pozwól nam zarobić dla Ciebie pieniądze!

Dotacje z Urzędu Pracy:

Jeśli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy i chcesz założyć własną działalność gospodarczą to możesz starać się o dotacje z Urzędu Pracy. Dotacja jest jednorazowa i nie musisz jej zwracać. Aby uzyskać dotację możesz skorzystać z naszej pomocy, w której:

  • sporządzimy za Ciebie wniosek o dotację (w tym biznes plan),
  • poprowadzimy Twoją firmę przez proces realizacji dotacji, oferując Ci obsługę księgową i kadrową,
  • zapewnimy Ci stałą pomoc i dalszą obsługę księgową, jeśli tylko zdecydujesz się na stałą współpracę z naszym Biurem.

Jeśli prowadzisz działalność, możesz aplikować do Urzędu Pracy o stażystę lub o dofinansowanie na utworzenie dodatkowych miejsc pracy. Oferujemy pomoc w zakresie sporządzenia odpowiedniej dokumentacji oraz asystę przy czynnościach związanych z przyznaniem stażysty bądź dofinansowania.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje!